Ash

23. října 2006 v 13:22 | Alenka |  ...Ashlee Simpson
Ashlee rozhovor......
PopYOUlarity 6.12.2005
popYOUlarity:
"Musela jsi být šťastná, když jsi dokončila nahrávku. Ulevilo se ti, že máš tuhle věc za sebou?"
Ashlee: "Ráda natáčím ve studiu. Ten tvůrčí postup při natáčení je zábavný."
popYOUlarity: "Znáš to, když je to hotovo, nebo se ještě tvoří a ostatní lidé říkají 'Myslím si, že je hotovo'?"
Ashlee: "Vždycky bych se radši vrátila zpátky a natočila další songy."
popYOUlarity: "Můžeš nám něco říct o skladbě 'Beautifully Broken'?"
Ashlee: "Myslím si, že je to velice hezká fráze. Tenhle rok jsme se naučila hodně o tom, že krása je v nedokonalosti."
popYOUlarity: "Co o písni 'I Am Me'?"
Ashlee: "Je to jednoduše song lidem, kterým říkám jaká jsem a jaká vždycky budu."
popYOUlarity: "Jsou některé písničky, při jejichž zpívání se zalykáš?"
Ashlee: "Pokaždé, když hrajeme 'Catch Me When I Fall'."
popYOUlarity: "Tvé druhé album 'I Am Me' bylo hodně očekávané. Jak se teď cítíš?"
Ashlee: "Jsem na to album pyšná, bylo krásné ho nahrávat. Takže se necítím nervózní."
popYOUlarity: "Je svobodné být tím, kým být chceš a stát se kýmkoliv by sis přála ve svém životě nejraději být nebo je to něco dalšího?"
Ashlee: "Ano je. Je to jeden ze vzácných darů v životě. Moje motto je - 'Žij každý den tak, jako by byl poslední'. Život je moc krátký na to, aby se neužil."
popYOUlarity: "Tvoje album se jmenuje 'I Am Me'. Takže, v tomhle momentě ve tvé kariéře, co myslíš tím, že jsi silnější než kdy předtím."
Ashlee: "Naučila jsem se, že musím být hlavně sama sebou. Musíš věřit sám v sebe."
popYOUlarity: "Kdybys byla úplně nevidomá a mohla vidět kohokoliv na jednu hodinu v týdnu. S kým bys chtěla strávit tenhle čas?"
Ashlee: "Chtěla bych vidět ty, které mám ráda, svou rodinu a nejdražší přátele."
popYOUlarity: "Jaká je tvá životní filozofie?"
Ashlee: "Blíží se tomu, co jsem říkala před chvilkou. Žij každý den tak, jako by byl poslední."
popYOUlarity: "Ve kterých chvílích, které se ti zdály nemožné, jsi musela skrýt své pocity."
Ashlee: "Jsem opravdu upřímný člověk. Umím špatně skrývat své emoce."
popYOUlarity: "Když se lidé stanou většími a známějšími, ztratí své zábrany. Jak si je udržuješ?"
Ashlee: "Nesnažím se mít nějaké zábrany. Vždycky jsem takový malý šprýmař."
popYOUlarity: "Jaký je jeden z tvých charakteristických rysů, které by si měla připsat tvé cestě na vrchol."
Ashlee: "Jsem 'fly by the seat of your pants' kind of girl!
popYOUlarity: "Pamatuješ si na okamžik, kdy si někoho přemlouvala, aby udělal něco, jinak že umřeš nudou nebo fyzickou bolestí?"
Ashlee: "Jo, tohle si říkám při dlouhé cestě letadlem."
popYOUlarity: "Kdybys ses ztratila v lese, jaké dovednosti k přežití si se v životě naučila, aby ti v téhle situaci prospěly?"
Ashlee: "Vykřesat ze každé situace, ve které jsi, to nejlepší. Někdy není nic, co můžeš udělat, takže není nejlepší se vzdávat!"
popYOUlarity: "Je něco, co bys chtěla říct čtenářům popYOUlarity.com?"
Ashlee: "Děkuju za vaši lásku a podporu!"

Interview
Q: "Je něco co si se naučila po incidentech na Orange Bowlu a SNL?"
A: "Je to něco, co se v životě stává a vy se nad to přenesete a strachujete se o všechny skvělé věci, které mají přijít."

Q: "Když se podíváš do minulosti, je něco co bys udělala jinak?"
A: "Ne, nechtěla bych udělat nic jinak, protože si myslím, že to byla těžká cesta, abych se na to dívala tak, jak to je. Takže se na to teď dívám jako na něco, co mě dostalo tam, kde jsem teď..Je skvělé mí TV show, protože vidíte, co se opravdu stalo. Vše na čem mi záleží je to, aby moji fanoušci viděli, co se stalo."

Q: "Co si myslíš o kritikách, jako byla online petice (www.stopashlee.com), kde tě žádali, abys přestala zpívat?"
A: "Můžou to dělat a říct to, jestli chtějí, ale já nepřestanu zpívat…na své straně mám tak úžasné fanoušky a mám jejich podporu."

Q: "Koho bys viděla jako své publikum?"
A: "Mám fanoušky, kteří poslouchají popovou muziku, takže můžou poslouchat jak mě, tak mojí sestru..a také mám fanoušky, kteří se přiklánějí spíše k rockové muzice..je to skvělý, že existuje tolik různých lidí, kteří jsou mými fanoušky, studující holky, kluci, prostě kohokoliv."

Q: "Popisují tě jako "zábavnou a odvážnou"..Čím to je?
A: "Určitě tak prožívám svůj život. Už se tolik nebojím některých věcí. Můj názor na život je, že se má užívat a nebrat všechno tak vážně."

Q: "Jak bys popsala svojí muziku?"
A: "Pop-rock, ale jde to z mého srdce a když se podílím na psaní songů, dávám do toho všechny svoje zkušenosti. Je to hodně emotivní. Je to velice upřímné."

Q: "Jaké jsou vaše koncerty?"
A: "Je to hlavně o zábavě. Moje kapela se mnou vystupuje, potí se a dělá dobrou muziku..máme tam malou část, ve které hrajeme pár coverů."

Q: "Jaké covery?"
A: "Chtěla jsem umělce, ke kterým vzhlížím..hrajeme songy od Blondie, The Pretenders a Maddony."

Q: "Jaké songy?"
A: " Madonny 'Burning Up', 'Brass in Pocket' od The Pretenders a od Blondie 'Call Me'."

Q: "Děláš to ráda?"
A: "Mám ráda zábavu, ale někdy jsem radši doma - jako pecivál."

Q: "Co děláš pro to, aby byla sranda?"
A: "Zrovna včera jsem šla s kapelou na oběd, rozhodli jsme se, že půjdeme do Marshalls v nejšílenějším oblečení, které vůbec můžeme najít. Dělám ráda věci, které jsou náhodné."

Q: "Jaké oblečení jste našli?"
A: "Doslova jsme našli věci, které nejdou dát dohromady, jako třeba usmolené kalhoty a krásný top. Pak jsme šli zpátky a předváděli se jako … na zkoušce."

Q: "Co děláš, když máš volné chvíle doma?"
A: "Doma se ráda dívám na filmy a jen tak se poflakuju s kamarádkama. Moje nejlepší kamarádky jsou moje spolubydlící. Takže se rády pofalkujeme a zkoušíme vařit."

Q: "Co ráda vaříš?"
A: "Macaroni."

Q: Ve srovnání s tvojí starší sestrou Jessicou, jsi vykreslována jako její pravý opak. Jsi taková doopravdy?"
A: "Jessica a já nejsme pravé opaky, ale jsme opravdu rozdílné. Já jaksi lítám kolem v kalhotkách. Ona je mnohem klidnější. Mám ráda změny. Ráda zkouším nové věci, ale ona je velice, velice zábavná. Ale je tu taky pár podobností."

Q: "Tvoje reality show na MTV "The Ashlee Simpson Show" jde do druhé série..o co tam půjde?"
A: "Moji fanoušci můžou vyrazit a zase mě vidět. Není to jako když se natáčelo album a o tom to je. Teď můžete vidět to, co se děje potom."

Q: "Teď je doba, kdy je všechno veřejné, není doba, kdy bys raději zastavila kamery?"
A: "Můj táta, na konci dne, řekne, že už to stačilo. Je jedním z producentů téhle show, Není toho tolik, tolik veřejného, že by mě to trápilo…Já si myslím, že je opravdu hezké, když lidé vědí, jaký jste ve skutečnosti člověk."

Q: "Jaké to je mít za manažera vlastního tátu?"
A: "Je to opravdu výborné. On je velice chytrý obchodník a chce pro mě to nejlepší.. Vždycky je zábava s ním pracovat. Někdy máme menší rozepře, a to on není táta a já nejsem dcera."

Q: "Co děláte po takovýchto hádkách?"
A: "Řekneme si svoje důvody a já řeknu jemu nebo on mě, že mi to chtěla ukázat, jak to udělat a že cokoliv může být. Potom mu řeknu "Tati, mám tě ráda. Omlouvám se" a on to řekne "Taky tě mám rád."

Q: "Jak moc ovlivňují rodiče tvoje rozhodnutí?"
A: "Rodiče mi řeknou, co si myslí, že by pro mě bylo nejlepší, ale na konci dne - jako třeba u toho incidentu s vlasy - nechtěli, abych to udělala, ale na konci dne jsem si je stejně ostříhala."

Q: "Tvůj otec byl v mládí ministrant, jakou roli hraje teď v tvém životě křesťanství?"
A: "Ano, určitě je pro mě…určitě v tom nalézám určitou sílu."

Q: "Jaké to bylo chodit s Ryanem Cabrerou, když mu tvůj otec dělá manažera?"
A: "Bylo to skvělé, opravdu..zábava..říkám, že jsme se rozešli, ale vždycky se táty zeptám co dělá..v tomhle je to výhoda."

Q: "Máš nějakou radu pro holky, které by chtěly být taky zpěvačky?"
A: "Myslím si, že při vstupu do byznysu je nejdůležitější brát to vážně a vědět něco o svém povolání. Myslím si, že nejlepší rada je jít do toho a nevzdávat se."

Dopisy od Ashlee
Takže, právě jsem skončila vystoupení v Saturday Night Live a chtěla bych všem poděkovat, že se dívali na TV a podporovali mě! Cítím se skvěle, když jsem překonala to, z čeho jsem měla největší strach, a cítím se ještě líp, když vím, že vy všichni jste stáli za mnou. Nemůžu se dočkat až vyjde mé nové album! Bude to brzy a já se nemůžu dočkat!!!!! Děkuji, ještě jednou, že jste nejlepší a že mohu mít od fanoušků tolik lásky!
S láskou Ashlee Xoxo
8. října 2005

Jen jsem chtěla rychle napsat a říct vám, jaká je to zábava byt na turné! Děkuju všem mým fanouškům, že jezdí na show takovou dálku. Opravdu to pro mě moc znamená! Měli jsme celkem nápor! Je úžasné vystupovat s novými songy a doufám, že si to užíváte. Nemůžu se dočkat mých blížících se narozenin. Ahhh! Bude mi 21 let!!!! Těším se až 18. října vyjde mé album. Pro všechny moje fanoušky mám uvnitř CD tajnou zprávu, takže hledejte!
Miluju vás! Muah!!!
Xoxoxo
3. října 2005

Chtěla jsem jen říct, jak vám děkuju za podporu v TRL a radiu! Měli jsme výborný start! Moje kapela a já pracujeme tvrdě každý den na zkouškách a nemůžeme se dočkat začátku turné 21. září. Doufám, že všichni uděláme skvělou show.
Znovu, opravdu si cením vaší podpory!
Miluju vás všechny, Ashlee Xoxo
20. září 2005

Hey, tady Ashlee!
Tohle je pro mě vzrušující a rušný týden! Právě jsem natáčela video ke svému prvnímu singlu "Boyfriend" z nového alba, které se jmenuje "I Am Me" a vyjde 18. října. Jsem vzrušená z toho, až to všichni uslyšíte a uvidíte video! Příští týden budu v TRL po dokončení videa a doufám, že budete všichni hlasovat v hitparádě.
Dalších několik týdnu budu vystupovat různě ve městech a doufám, že vás uvidím a s některými se setkám! Mezitím se budu snažit často psát!
S láskou, Xoxo!
13. září 2005

Oh můj bože, nemůžu tomu uvěřit, jsem na svém prvním turné..stalo se to kvůli vám..vaše podpora mě v tom období hrdě postavila na nohy a dala mi všechno..v tomto roce jsem se naučila mnoho, zjistila jsem, že důležité je věřit sama v sebe i když se zdá, že každý je proti vám..chci, abyste věděli, že jsem poslouchala jen vaše mínění..chci, abyste se dnes v noci bavili, protože tahle show je všude kam přijdete a jste sami sebou..
Miluju vás, děkuju, že přicházíte!"
24. února 2005 - Ash

Ahoj lidičky!
Oh můj bože, turné začíná ve středu! NEMŮŽU UVĚŘIT, že je to opravdu tady! Nevíte, jak moc pro mě znamenají všechny podporující dopisy, které jsem dostala - ukázalo mi to, jak jsou moji fanoušci opravdu úžasní! Napsala jsem vám speciální dopis do tour booku, tak je jisté, že to vyzkoušíte, když přijdete na moji show. Chci, abyste věděli, že bych nemohla být tak daleko bez vaší lásky a podpory a já tam jdu a zapotím se, zatancuju si a zazpívám. Doufám, že to všechno budete dělat se mnou..
S láskou, Ash
20. února 2005

Ahoj lidi!
Jsem si jistá, že vy všichni chápete, jak šílených bylo posledních pár dní. Chtěla jsem vám - mým pravým fanouškům - to všechno osobně vysvětlit a poděkovat za vaši podporu a lásku. Rozhodla jsem se otevřeně a pravdivě mluvit o tom, co se stalo v Saturday Night Live, protože chci, abyste znali pravdu. Vím, že moji pravý fanoušci znají moji hudbu a vědí, že vystupování je moje vášeň a vím, že mě podpoříte..nemohla jsem ovlivnit to, co se stalo. Lidé neustále říkají věci, které jsou kruté, a já vyzývám své fanoušky, aby dělali to co já a nečetli to, co říkají lidé na internetu..každý mi říkal, že v několika dnech to bude zase někdo jiný. Pokud jde o mě a mojí kapelu..všichni jsme rodina a milujeme se - oni jsou nejlepší kluci na světě a v tuhle dobu bych nechtěla být s nikým jiným.
Pomáhejte si..láska mých fanoušků mi ukázala, že mám zůstat u toho co jsem dělala a pokračovat, abych všem dokázala, že to všechno bylo falešné a kruté.
Dávejte pozor, v lednu vyrážím na turné..to bude skvělé!
Mám vás ráda!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Ashlee Simpson???

Ano, je skvělá...! 57.1% (80)
Ujde 26.4% (37)
nesnášim ji 7.1% (10)
Kdo to je??? 9.3% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.